Portofoliu – Februarie 2019

Salutare, investitorule.

A venit vremea sa prezint situatia portofoliului pentru luna februarie 2019. Iata rezultatele:

PLATFORMA P2PINVESTITII TOTALE (€)VALOAREA CONTULUI (€)PROFIT (€)
MINTOS350358.518.51
ENVESTIO395407.4712.47
CROWDESTOR400405.325.32
FAST INVEST200203.433.43
GRUPEER200203.023.02
TOTAL15451577.7532.75

Avertisment: Articolele de pe acest blog nu contin recomandari de investitii. Tot ce vei citi aici este valabil doar pentru mine. Tu esti liber sa investesti banii tai dupa preferintele tale. Pe acest blog gasesti doar jurnalul meu de investitii si gandurile mele.

euinvestesc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top
%d bloggers like this: