Portofoliu – ianuarie 2019

Bine ai revenit, cititorule!

Luna ianuarie este pe sfarsit si pana vine februarie nu ar mai fi niciun profit de incasat sau vreo investitie de facut, asa ca pot prezenta situatia portofoliului.

Mai jos ai grafice si tabelul cu toate rezultatele.

Nu este nimic iesit din comun. Nici nu ma asteptam sa ma imbogatesc peste noapte, dar este un inceput.

Pentru ca am inceput acest blog in ianuarie 2019 dar cateva mici investitii au fost facute si in noiembrie si decembrie anul trecut, am preferat ca in majorietatea graficelor sa notez si investitiile din 2018 ca si cum ar fi fost investite in ianuarie 2019.

PLATFORMA P2PINVESTITII TOTALE (€)VALOAREA CONTULUI (€)PROFIT (€)
MINTOS296.40300.073.67
ENVESTIO295302.307.30
CROWDESTOR150151.141.14
FAST INVEST200201.201.20
GRUPEER100101.171.17
TOTAL1041.401055.8814.48

Avertisment: Articolele de pe acest blog nu contin recomandari de investitii. Tot ce vei citi aici este valabil doar pentru mine. Tu esti liber sa investesti banii tai dupa preferintele tale. Pe acest blog gasesti doar jurnalul meu de investitii si gandurile mele.

euinvestesc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top
%d bloggers like this: